• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100004694238274
  • https://www.twitter.com/http://www.daloglunakliyat.com/
İLETİŞİM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret13145528
Site Menüsü
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
ÜSKÜDAR NAKLİYAT

ÜSKÜDAR nakliyat  hizmetleri 
ÜSKÜDAR evden eve nakliyat sigortalı marangozlu ambalajlı ve depolama hizmetleri taşınmayı dert etmeyin biz taşıyalım profosonel ekibimiz ile taşınmamın rahatlı bizim ile yaşayın 7/24 iletişim 

ÜSKÜDAR ofis taşıma firma arıyorsanız doğru adres DALOĞLU NAKLİYAT ofisiniz sorunsuz taşıma niyemi çünkü 1991 yılından bügüne evden eve ve ofis taşıma tecrubemizi siz değerli müşterilerimze aktarıyoruz 

ÜSKÜDAR nakliyat 

0216 612 02 60

0212 673 24 24 

0533 317 90 80

 üsküdar nakliyat


1. ÜSKÜDAR nakliyat MERAK EDİLEN SORULAR

2: Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi ve eşyanın yükleme ve boşaltılması profesyonel Ekipmanlarımız tarafımızdan yapılması, ÜSKÜDAR nakliyat
3: Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için karantina altına alınması yani ambalajı bizim tarafımızdan yapılması.

4: Koltuklara özel kaliteli renkli 3 katlı kalın balonlu ambalaj malzemesi ile Hijyen bir ambalajlama yapılarak garantina altına alınır. ÜSKÜDAR nakliyat.

5: Beyaz eşyaların (buzdolabı, fırınlı ay gaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi.) Sökülüp yerinde ambalajı ve yerine montajı bizim tarafımızdan yapılması.

6: Eşyaların ambalajlı yeni eve taşınması yeni evden odalarda ambalajının açılması ve yeni evde yerlerine montajı yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılması.

7: Gardırop türü mobilyanın sökülüp ve montesi bize ait olup. ( gömme dolap sökümü ve montajı hariç)

8: Kırılabilecek cam mutfak porselen türü eşyaların neyle ve nasıl paketlenmesi sıfır ambalaj malzemesiyle sıfır kolilere yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

9: Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi ve karantina altına alınması bizim tarafımızdan yapılması.

10: Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi gene bizim tarafımızdan yapılması.

11: Şehir içi ve şehir dışı Evden Eve Nakliyat'ta kullanılacak kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma garantisi bizde mevcut. 

DALOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT AXSA SİGORTA GÜVENCESİ İLE 

12: Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması ve sizin sağlığınız açısından bunu biz size sağlamaktayız.
 ÜSKÜDAR nakliyat..

etiketler: üsküdar nakliye 
üsküdar nakliye firmaları
üsküdar evden eve nakliye
 
üsküdar nakliyeci 
üsküdar nakliye firmaları telefon 
üsküdar ev taşıma firmaları 
üsküdar nakliye aracı